عکس استاد محمد علی آبام
محمد علی آبام
استادیار دانشکده مهندسی کامپیوتر
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 20 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 9 )

Ulrich
نا شناس

خیلی به پیشنیازهای نامعلومی وابسته بود. تمرین‌ها یا سوالهای امتحان هیچ وقت حل نشدند (درس ارشد) و کتاب هم برای درس معرفی نکردند و منبع درست و حسابی برای خواندن هم نداشتیم.

0 0

Ulrich
نا شناس

خیلی خوب درس نمی‌دن اما نمره عالی :)

3 1

Ulrich
نا شناس

مطالب این درس الگوریتم عموما بین همه استاد ها مشترک هست و به خود دانشجو خیلی بستگی داره. استاد آبام خیلی خوب درس نمیدن و احتمالا یک مقدار خواب اور هم هست. اما با حل کردن سوالات میشه خوب درس رو یاد گرفت. خوبی این استاد این هست که امتحان ها منطقی هستن و نمره نهایی خوب میشه..

1 0

Ulrich
نا شناس

اگه سال بالایی‌ها میگن باهاش برندارید٬ شوخی نمیکنن٬ یا فکر نکنید با ایشون بردارید نمرتون خوب میشه. حداقلش اینه که چیزی یاد نمیگیرید. چیزهایی که تو دبیرستان یه بار یاد گرفتید رو ازش رد میشن٬ ولی ازش سوالای سختی میدن. و باید کاملا ریاضی طور و المپیادی جوابای سوال رو بنویسید تا بهتون نمره بده. حتی المپیادی‌ها هم به سختی ازش نمره میگیرن. نمودار میزنن و میانگین رو میارن رو ۱۶ یا ۱۷ ولی اگه قبل نمودار روی میانگین باشید٬ بعد نمودار زدن انتظار نداشته باشید ۱۶ یا ۱۷ بشید٬ نمودار غیر واضحی میزنن و پایینا رو بیشتر بالا میارن. مپلا ۸ رو ۱۲ میدن٬ و ۱۴ رو ۱۵. کلا سعی کنید با ایشون درسی برندارید اگه بلد نیستید اون درس رو.

1 0

Ulrich
نا شناس

کلاساشون معمولا خواب آور هست و درس گسسته هم خیلی از مطالب رو اسکیپ میکنن . امتحاناشون معمولا سخته و نمره دهی سوالا هم سختگیرانه ست اما در آخر نمودار میزنن و نمره تون خوب میشه . اما در کل استاد بادانش و محترمی هستن

0 0

Ulrich
نا شناس

من درس ساختمان های گسسته رو با استاد آبام برداشتم. نمره عالی میدن. حضور غیاب اختیاریه، از هر فصل 20 تا تمرین میدن که سر کلاس حل تمرین، حل میشه و دو تا کوییز دارن که هر کدوم 6 تا سواله و از هر سری تمرین، عیناً دوتاش تو کوییز میاد. ولی امتحاناشون به نسبت سخته، اما حتما دو سه تا سوال از جزوه میاد که سر کلاس حل شده. پیشنهاد میکنم سر کلاس حتما برید که نمره مفت از دست ندید. نمودار خفن هم میزنن در حد 5 نمره😂 قشنگ دو سه بار نمره اضافه کردن. عالی بود در کل

0 0

Ulrich
نا شناس

استاد فوق العاده باهوشی هستند، چون حضور غیاب اختیاری دارند فقط دانشجویانی سر کلاس حضور دارند که قصد یادگیری کامل دارند و نظم کلاس خوبی دارد، همه چیز به خود دانشجو بستگی دارد زیرا استادی نیست که دانشجو رو مجبور به یادگیری کنن اما اگر واقعا قصد یادگیری دارید حتما این درس را پیش ایشون بردارید، اگر نیاز به یادگیری و فهمیدن دارید حتما از ایشان استفاده کنید. من طراحی الگوریتم را با ایشان پاس کردم همچنین کلاس هایی ساختمان داده ی ایشون رو از مکتب خونه دیدم و نتیجش نمره ی ۲۰ ساختمان داده با استاد دیگری بود. خیلی با پایه ی ریاضی درس می ده و این خودش باعث یادگیری مفهومی می شه.

1 0

Ulrich
نا شناس

مورد داشتیم یکی از بچه ها که در طول ترم نمره 1.65 گرفته بود رو با 9 انداخته بعد طرف گفته استاد بهم بدید 9.9 که معدلم یکم بیاد بالا، استاد هم بهش 10 داده!!! خیلی استاد گلیه در کل!

0 0

Ulrich
نا شناس

از اونجایی که استاد در حین درس دادن به دانشجو زمان میدن تا درمورد موضوع درس فکر کنند خیلی خوبه... اگه خوب درس رو تو کلاس گوش کنید و تمرین حل کنید واقعا در یادگیری مشکلی ندارید... :)

0 0