عکس استاد عباس حیدرنوری
عباس حیدرنوری
استادیار دانشکده مهندسی کامپیوتر
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 13 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 3 )

Ulrich
نا شناس

من کلاس تکامل نرم‌افزار را با دکتر حیدرنوری گذراندم. واقعا مباحث خوبی در کلاس مطرح شد و از اینکه در این کلاس شرکت نمودم، بسیار خوشحالم. ایده‌های بسیار خوبی از کلاس درس برایم حاصل شد و صادقانه بگویم که یکی از مفیدترین کلاسهایی بود که در دوره ارشد گذراندم. همچنین، پروژه پژوهشی درس نیز بسیار مفید بود و به طور تجربی گامهای یک پژوهش را انجام دادیم. البته یک مقداری زمانگیر بود. ولیکن، انجام این پروژه دید بسیار خوبی در انجام تز به من داد و به من کمک کرد تا در انجام تزم، خیلی موفق‌تر عمل کنم.

0 1

Ulrich
نا شناس

واقعن دکتر حیدرنوری به هیچ وجه اطلاعاتشون در زمینه‌ی مهندسی نرم افزار خوب نیست و اصلن این درس رو مثل معلم‌های دبیرستان درس میدن ... نمره خوب میدنا ولی واقعن به هیچ وجه اطلاعات خوبی کسب نمی‌کنید.

1 0

Ulrich
نا شناس

به نظرم استاد معقولی هستند. واقعا خوش اخلاق هستند، نمره‌هایشان خوب است و سعی می‌کنند تدریسشان هم خشک نباشد و همراه با شوخی و خنده باشد. فقط بعضی اوقات در پرسش و پاسخ‌ها احساس می‌کنم یا سوال‌ها را خوب متوجه نمی‌شوند و یا به مطلب تسلط ندارند که گاهی جواب‌هایشان بی‌ربط می‌شود و تکرار مطالب قبلی هست در حالی که دانشجو سوال دیگری داشته.

0 0