عکس استاد سید ابراهیم ابطحی
سید ابراهیم ابطحی
استادیار دانشکده مهندسی کامپیوتر
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 24 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 9 )

Ulrich
نا شناس

در جواب به فردی که گفته‌اند با استاد دیگری درس مهندسی نرم‌افزار را برداشته‌اند و درس کلن بد است نه استاد. اشتباهشان اینجاست که تمامی استاد‌های نرم‌افزار دانشکده به جز دکتر رامسین واقعن درس را بلد نیستند. باید بگویم که بنده تمام چیزهایی را که مهندس ابطحی به اشتباه به ما درس داده‌اند را سر کلاس دکتر رامسین معنی‌ واقعیش را فهمیدم و الان واقعن دارم از آن‌ها استفاده میکنم.

2 0

Ulrich
نا شناس

واقعا استاد خوبي نيستند ، كار بي خودي از دانشجوها مي كشن و روي مفاهمي تاكيد دارند كه از هر كسي كه توي اين وادي هست بپرسيد ، به طور كامل به درد نخور هستن ، حالا نمي دونم مشكل از درس هستش يا نه ولي واقعا تو طول ترم آدم رو خسته مي كنن ، هر چي بيشتر وقت ميزاريد احساس پوچي بيشتري بهتون دست ميده :\

0 0

Ulrich
نا شناس

بدترین استادی که در طول ۴ سال تحصیلم در دانشگاه شریف داشتم.

4 1

Ulrich
نا شناس

هیچ کدوم از درس‌های ایشون هیچ بار علمی نداره به جز ارائه مطالب شاید. خیلی بد قلق و لج باز و کینه‌ای هستند ایشون.

0 1

Ulrich
نا شناس

من نزدیک 4 و 5 درس با ایشان داشتم و فکر میکردم که تدریس ایشان بد است و چیزی از درس های نرم افزاری و آیتی یاد نگرفتم تا این که درس تحلیل و طراحی را با استادی دیگر که اتفاقا خیلی هم اسم و رسم دارد برداشتم و متوجه شدم ذات این درس ها به گونه ای است که واقعا نمی شود خوب درس داد :)) و عموما مجموعه چیزهای حفظی است و استاد ابطحی خیلی مقصر نبود و چه بسا مطالبی که میگفت خوب بود. ایشان سعی میکنند توانایی تحلیلی را در دانشجویان افزایش دهند. سر کلاس معمولا مباحثه داغ است و دانشجویان دخیل هستند. حجم تمرین ها زیاد است و اگر کسی واقعا روی آن وقت بگذارد به نظرم چیزهای مفیدی یاد میگیرد ولی به دلیل کمبود وقت و .. مجبور به چرت و پرت نویسی می شویم که باعث می شود چیزی از تمرین ها یاد نگیریم. امتحان ها خیلی حفظی است و وقتش هم مقداری کم است. هرچند امتحان فاینال کتاب باز است و حفظی بودن اذیت نمی کند. کوییزهای تصادفی و روی اعصاب هم متاسفانه وجود دارد. حضور غیاب هم به صورت جدی دنبال می شود و اسامی غایبان روی سایت درس نوشته می شود :| ایشان قبلا خیلی بد نمره میداده اند در سال 90 درس فناوری اطلاعات نمرات به صورت 20 17 15 .... بوده ولی الان که خیلی خوب نمره می دهند.

1 2

Ulrich
نا شناس

مینیموم گلوبال اخلاق و تدریس. مهندس ابطحی به شدت خودرای هستند، واقعا در طول ترم و سر پروژه آزارتون میدن (سعی کنید درس پروژه دار مثل تحلیل طراحی باهاشون برندارید) و به گفته ی خودشون این اذیت کردن ها "از روی دلسوزی" ئه. تدریسشون به شدت یکنواخته و عملا همون حرفا رو توی فصلهای مختلف درس میزدن. موقع ارزیابی پروژه ارزیابی و نمره دهی و ایراداتی که می گرفتن واقعا در جهت کمک به یادگیری نبود. تنها درسی که یه سری از دوستان از ایشون راضی بوده ن ارائه مطالب بوده که ظاهرا تسلط خوبی دارن. درسای دیگه چیز خاصی یاد نمیگیرید از ایشون.

1 0

Ulrich
نا شناس

استادی هستند که شخصیت و پرستیژ بسیاری دارند. بنده با ایشان آداب فا داشتم که سه بخش فلسفه‌اخلاق، مسائل آدابی در فناوری و مصادیق(متن‌باز و ...) را شامل میشد. به‌جز بخش مصادیق که تسلط خوبی بر آن نداشتند، در سایر بخش‌ها کلاس بسیار مفیدی را تجربه کردم. آگاهی خوبی به مسائل جدید دارند اما در کل درس‌هایی که ارائه میدهند، ماهیتا یا درس‌های زمان‌بر یا کم‌جذابیتند.

0 0

Ulrich
نا شناس

زجر مطلق

0 0

Ulrich
نا شناس

فقط امیدوارم خود ابطحی این صفحه رو ببینه، امیدوارم نگاهی به نظرات و نمراتش بداره تا یه کم از بار بی‌انتهای ادعا و غرورش کم بشه و بفهمه که از نظر 99 درصد دانش‌جوهای دانش‌کده کامپیوتر بدترین استاد این دانش‌کده هست. استادی بدتر از ابطحی ندیدم تا این‌ جای تحصیلم. فردی با ادعای تمام ناشدنی و درس دادنی افتضاح! کلاسی سراسر زجر. ابطحی طوری بین بچه‌های دانش‌کده به بدترین استاد معروفه که منبع بسیاری از جک ها و لطیفه هاست. حتی بچه‌ها کانالی در تلگرام باز کردن به اسم: «آن چه از استاد ابطحی یاد گرفتیم» و خوب قضیه این هست که کانال همیشه خالی می‌مونه، طنزی که یعنی هیچ کس چیزی از ابطحی یاد نگرفته. آخرین انتخاب زندگیتون باشه برداشتن درس باهاش.

0 0