عکس استاد محمدرضا آراستی
محمدرضا آراستی
دانشیار دانشکده مدیریت و اقتصاد
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 14 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

یکی از بهترین اساتید دانشکده مدیریت. حیفه کسی بیاد تو این دانشکده و با ایشون درس برنداره

7 0

Ulrich
نا شناس

ایشان بدون هیچگونه شکی بهترین استادی هستند که تاکنون در مسیر زندگی من قرار گرفته اند. کمترین چیزی که می توان از دکتر آراستی یاد گرفت مفاهیم استراتژی و تکنولوژی است. احترامی که ایشان برای تک تک دانشجویان قائل هستند، شخصیت بی بدیل، تواضع مثال زدنی، تجارب دست اول از صنعت و اخلاق ناب ایشان، از دکتر آراستی یک استاد بی نظیر ساخته است. به معنی واقعی کلمه دغدغه ساختن کشور را دارند و واقعاٌ از بسیاری لحاظ از بسیار از مدیران و وزیر و روسای این کشور، بالاتر هستند. اما روحیه لطیف و دغدغه زیادشان برای ساختن نسلی پرتوان، ایشان را در قفس دانشگاه نگه داشته است.

6 0

Ulrich
نا شناس

بسیار با سواد و با تجربه در حوزه استراتژی و تکنولوژی هستند. یکی از ویژگی های بارز ایشون عمیق بودن توی مباحث حوزه استراتژی هست. ایشون پشت هر حرفی که می زنن یه کتاب منطق و استدلال با مطالعه دارن.ایشون یک کتاب رو هضم می کنند و بعد هوشمندانه میان به دانشجوها تدریس می کنن. بسیار اخلاق مدار،سخت کوش و مصمم و خوش فکر هستند. آینده این مملکت از دغدغه های مهم ایشونه. به همه دوستانی که MBA می خونن، توصیه می کنم یه درس با ایشون بر دارند.

5 0

Ulrich
نا شناس

آقای دکتر آراستی چندین ویژگی دارند که باعث می شود یک دانشجوی MBA حتما لازم باشد درسی را با ایشان بگذرانند: منش و اخلاق: ایشان بسیار متواضع، خوش برخورد و مبادی آداب هستند. علاوه بر دانش، اخلاق را هم از ایشان می آموزیم. تسلط بر مباحث: ایشان همه مباحثی را که تدریس می کنند عمیقا درک کرده اند. احترام به دانشجو: دانشجویان در برخورد با این استاد بزرگوار احساس ارزشمند بودن می کنند. تجربه حرفه ای: ایشان مباحثی که تدریس می کنند را در حوزه عمل به کار گرفته اند و صرفا مباحث تئوریک را مطرح نمی کنند. روش تدریس تعاملی: تمرین هایی که ایشان در طول ترم به دانشجویان می دهند در یادگیری بسیار موثر است. اگر تمرین ها را که خیلی هم سخت نیست مرتب انجام دهید نمره خوبی از ایشان دریافت می کنید. دقیق بودن: این ویژگی ایشان تیغ دو دمه است. برای کسی که بخواهد یک کار بی نقص و دقیق انجام دهد تجربه مثبت و لذت بخش و برای کسی که بخواهد فقط یک پروژه را به اتمام برساند زجر آور است.

0 0