عکس استاد حمیدرضا ربیعی
حمیدرضا ربیعی
استاد دانشکده مهندسی کامپیوتر
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 11 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 3 )

Ulrich
نا شناس

درس فرآیندهای تصادفی رو با ایشون برداشتم. دکتر ربیعی برخلاف اسم و رسم سنگینی که دارند از نظر من هیچ تسلطی به مطالب درسی ندارند. فقط یک کلیتی از درس رو بلدند و میتونن یک دید خیلی خیلی کلی و نه دقیق ریاضی به شما بدن. تقریبا همه ی بار درس (از طراحی سوال گرفته تا تصحیح و تمرین و ...) بر دوش تی ای ها هست. اما با این حال به خاطر تمرینهای زیادی که میدن و کوییزهای متعددی که میگیرن با فشار زیادی که فرد میاد معمولا چیزهای خوبی مجبور میشه یاد بگیره. و این خیلی خوبه!

1 1

Ulrich
نا شناس

درسهای آمار و احتمالات و فرآیندهای تصادفی را با ایشون داشتم. استاد بسیار مسلط به مطالب درسی و اشراف کامل به مطالب درسها داشتن. تمرین بسیار و امتحانک های متعدد و امتحان های نسبتا سخت و تی ای های خوب. من خیلی از درس ایشون یاد گرفتم. بسیار عالی و به همه توصیه می کنم.

0 0

Ulrich
نا شناس

درس فرایندهای تصادفی را داشتم. استاد فقط در حد چکیده از هر مبحثی اطلاعات دارد و اصلا اوضاع تدریس خوب نیست. تبعیض زیادی بین دانشجویان قائل هستند مخصوصا دانشجویان ازمایشگاه خودشان. با سطح ضعیف تدریس امتحانها بسیار سخت هست چون توسط تی ای ها طرح میشه. تعداد امتحانها و کوییز ها زیاد هست و حداقل 60درصد از وقت ترم را فقط همین درس میگیرد. رفتار استاد با دانشجویان گاها با تمسخر همراه هست. تنها چیزی که از درس یاد میگیرید فقط با توجه به مطالعات خودتون و کلاس های تی ای هست.

0 0