عکس استاد اصغر نثیر
اصغر نثیر
استاد دانشکده مهندسی مکانیک
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 9 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

رفتار بسیار نامناسب و تحقیر آمیز دارند با دانشجویان.

5 2

Ulrich
نا شناس

اگه فک میکنین دینامیکو نمیتونین پاس کنین باهاش بردارین،‌تمرینا رو تحویل بدین،‌ پاس میشین،‌ هیچ اهمیتی نداره امتحانا رو چجوری دادین. برگه ها اصلا تصحیح نمیشن ما که حال کردیم با ایشون، از شر دینامیک خلاص شدیم!

0 0

Ulrich
نا شناس

جواهری در دانشکده که متاسفانه بچه ها قدرشو نمیدونن،اگر نخوام بگم باسوادترین باید بگم ایشون یکی از باسوادترین استادان دانشگاه هستند.

3 6

Ulrich
نا شناس

«من علّمني حرفاً فقد صيّرني عبداً» بدون اغراق ایشان قوی ترین استادی بودند که تا ان زمان عملا دیده بودم. بسیار قوی، و مفهومی و بنیادی درس می دادند. در کلاس ایشان عاشقانه شرکت می کردم و بسیار یاد می گرفتم. بین من قبل از شرکت در هر جلسه درس ایشان و من بعد از ان جلسه، از نظر علمی و حتی نوعی خرد زندگی، تفاوتی محسوس به وجود می امد. عظمت و وسعت علم مکانیک را به خوبی نشان می دادند. در دانشجویانی که به معنای واقعی جویای دانش بودند برای یادگیری تشنگی ایجاد می کردند. گرفتن حداقل یک درس را با ایشان بر هر دانشجویی در دانشکده مکانیک شریف نه تنها واجب که کافی می دانم ، چرا که با یک یادگیری یک درس انهم با روش الهام بخش ایشان دروس دیگر را دانشجو خود به راحتی یاد می گیرد. مطالب مذکور صرفا سپاسی ناچیز است از زحمات وی. ایشان را هرگز فراموش نخواهم کرد. با تمام وجود برای ایشان ارزوی سلامتی و شادی دارم.

2 2