عکس استاد علی نوری بروجردی
علی نوری بروجردی
استاد دانشکده مهندسی مکانیک
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 15 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 13 )

Ulrich
نا شناس

باسلام. اینکه چرا با این همه ضعف تدریس و نمره دهی و بداخلاقیهای ایشون نسبت به دانشجویان هنوز اجازه تدریس دارن از علامت سوالهای بزرگه برام. واقعا یعنی هیچ راهی برای کنار گذاشتن ایشون از دانشکده وجود نداره؟!!

2 1

Ulrich
نا شناس

متاسفانه از دانش کافی برخوردار نیستند و از نظر اخلاقی نیز رفتار مناسبی با دانشجود ندارند. کلاسشون مفید نیست و نمره خوبی هم نمیدن.

1 1

Ulrich
نا شناس

من خودم دانشجوی ایشون بودم. توی دوران تحصیلم استادی به بی اخلاقی ایشون ندیدم. سواد ایشون در حد 20 سال قبل باقی مونده. همواره من رو تحقیر میکردند و با نمرات پایینی که بهم دادند عملا آینده تحصیلی من رو خراب کردند. اکیدا توصیه میکنم با ایشون درس برندارید و به هیچ عنوان استاد راهنمای خودتون تعیین نکنید وگرنه زندگی آینده شما رو به راحتی خراب میکنه این آدم

11 1

Ulrich
نا شناس

افتضاح!!!

2 1

Ulrich
نا شناس

تا وقتی مجبور نشدید که باهاش "انتقال" بردارید، بهش فکر هم نکنید.

7 1

Ulrich
نا شناس

ضعیف ترین استاد دانشگده مکانیک. امتحان از روی کتاب سوال مثال کتاب. همه چیز رو کامل تحویل بدی باز هم حداکثر 17 می ده.

6 1

Ulrich
نا شناس

با این استاد اصلا درس برندارید. به هیچ وجه. داین استاد رو استاد راهنما انتخاب نکنین، چون شما رو مجبور می کنه که درساش رو بردارین تا کلاساش تشکیل بشه و در عوض شما مشروط میشین به علت بد نمره دادن.

7 1

Ulrich
نا شناس

سخت گیری ایشون علارغم اینکه گاها غیر منطقیه ولی شمارو وادار میکنه که بخونید که بدم نیست ولی به عنوان استاد راهنما اصلا گزینه خوبی نیست

0 1

Ulrich
نا شناس

معدل مشروطی در دوره دکترا، 16 است. متاسفانه معدل نمره کلاسهای ایشان زیر 14 است، یعنی میانگین کلاس حتی پاس هم نمی شوند. سوالات امتحانی این فرد، بسیار عجیب و سخت است. در صورتی که خود این فرد گاها خودش نمیتونه اونا را حل کنه اگه جزوه اش رو ازش بگیرن. این فرد، اصلا راه حل هیچ کتاب رفرنسی را قبول نداره و اگر خود نویسندگان کتابهای رفرنس هم با ایشون درس بگیرند احتمال بالای 90 % میفتن!!! روشی هم که برای حل مساله در کلاس میگه، به نحوی گنگ و با ابهامات بیشمار همراه هست که حتما مجبور میشید این فصول را از چند کتاب رفرنس بخونید تا بفهمید که البته چون روشی که در ذهن ایشون به طور منجمد نقش بسته، دقیقا در حل مساله نمیشه استفاده کرد و مجبور به پیروی از سینتکس کتب مرجع هستید احتمال مردود شدن شما در آن درس بالا میره. البته ایشان به خانمها اکثرا پاسی میدهند و قطعا همیشه نمره ماکزیمم کلاس برای خانمهاست.

1 1

Ulrich
نا شناس

سلام به دوستان. دیدم خیلی نظرات با چیزی که من تجربه میکنم متفاوت هست گفتم وسط ترم بنویسم. حقیقتش اولش که درس ایشون رو میخواستم بردارم و یه جورایی مجبور بودم بردارم خیلی صحبت های منفی درباره اخلاقیات و نحوه تدریسشون و ...شنیدم اما الان که میانترم رو دادیم و 2/5 ماه از ترم گذشته اصلا چنین چیزایی ندیدم نمیدونم شاید تغییر زیادی کردن و یا صحبت های دوستان اصلا درست نبوده. روی درسشون خیلی خیلی تسلط دارن جواب سوالات رو با حوصله میدن امتحان میانترمشون منطقی بود و نمره دهیشون بر مبنای یادگیری فرد بود نه جواب آخر. حتی یکی از بچه ها که سوال رو اشتباه فهمیده بود بهش گفتن که با پایان ترم میتونه جبران کنه با دانشجو خیلی خوب برخورد میکنن اگه مشکلی منطقی داشته باشین تا حدی تمرین ها رو اجازه تحویل با تاخیر میدن. در کل تا اینجا که استاد فوق العاده ای بودن امیدوارم بقیه ترم رو هم به همین نحو ادامه بدن.

1 1

Ulrich
نا شناس

فوق العاده استاد خوب و مهربون و خوش اخلاق بسیار با سواد هستن تدریس نسبتا خوبی دارند و تجربه خوبی در کارهای صنعتی دارند ولی کلاس تا حدودی خشک هست ایشون باعث شدن من به مباحث تبدیل انرژی علاقمند شوم و ناراحتم که دیر ایشونو کشف کردم نمره هم به راحتی میشه بالا گرفت

0 0

Ulrich
نا شناس

دکتر نوری از بدترین اساتید سیالات دانشکده هستند که با وجود اساتید سیالات دانشکده مکانیک به خودی خود یک دستاورد محسوب میشود و بایستی از ایشان تقدیر کرد.

0 1

Ulrich
نا شناس

سرنوشت دانشجو را عوض میکند. بگونه ای از دانشجوها انتقام می گیرد.

0 1