عکس استاد محمد صالحی
محمد صالحی
دانشکده مرکز زبان‌ها و زبان‌شناسی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 11 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 5 )

Ulrich
نا شناس

تجربه خیلی بدی بود

3 1

Ulrich
نا شناس

واقعا تجربه بدی بود با این استاد باید قید نمره رو بزنین میانگین نمره های کلاسی ایشون حداقل دو نمره کمتر از استادای دیگه هست

2 0

Ulrich
نا شناس

واقعا استاد با دانش و خوبی هستن ... برای کسی که زبانش خوب باشه به شدت توصیه میشه و سر کلاس خیلی لذت خواهد برد! از طرفی کسی که زبانش خوب نیست هم میتونه خیلی از این استاد یاد بگیره ... کلاس هم واقعا شاد و لذت بخشه! توصیه میشه!

1 0

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار عالی. من ترم دوم سال96 با این استاد زبان عمومی داشتم و با اینکه میگفتن استاد نمره خوب نمیده اما با این حال نمره کلاسی رو به اکثر دانشجو‌ها کامل داده بودن و علاوه بر اون دو تا کوییز گرفتن و نمرشو نمره اضافی تاثیر دادن. از نظر تدریس هم واقعا تسلطشون بالاست و چون هر ساله همایش‌های خارجی شرکت میکنن از نظر دانشی بسیار به روز هستن. در کل از معدود درس‌هایی بین دروس عمومی بود که جذابیت خیلی بالایی داره.

1 2

Ulrich
نا شناس

استاد مهربونی نشون میدادن، ولی نمره افتضاحه. کلی کار میکشن. هر جلسه باید کلی صحبت کنی و سر کلاس فعال باشی، ارائه باید آماده کنی، کوییز باید بدی و کتاب رو پیش خوانی کنی و تمریناشو حل کنی اما بازم ممکنه نمره نگیری. زبان رو با ایشون برداری ینی نمره مفت رو از دست دادی.

2 0